محل تبلیغات شما

عصر ایران - در پی یادداشت دکتر علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در دفاع از چند همسری ، عباس پازوکی روانشناس طی نامه ای سرگشاده به وی به انتقاد از این یادداشت پرداخت و نوشت:

جناب آقای دکتر علی مطهری
نماینده محترم مردم تهران در مجلس شورای اسلامی

یادداشت جنابعالی در دفاع از چند همسری را مطالعه کردم و تصمیم گرفتم به عنوان یک فرد کوچک از خانواده روانشناسی که به هر حال روزانه با افراد متعددی از خانواده ها سرو کار داریم نکاتی را خدمت حضرتعالی مطرح کنم .

اول اینکه من فیلسوف و فقیه نیستم و لذا بحث در این ابواب را به متخصصان همان حوزه واگذار می کنم . لذا اساساً بحث من با شما بحث اسلامی نیست ، فقط همین قدر می دانم که بسیاری از کارشناسان اسلامی از جمله شخص مقام معظم رهبری نیز با رواج چند همسری مخالفند.

ویروس‌هایی که خطر سرطان را افزایش می‌دهند

بیکاری در آمریکا، کمترین میزان در 49 سال اخیر

بزرگترین هواپیمای جهان پرواز کرد (عکس)

همسری ,اسلامی ,علی ,یک ,، ,روان ,چند همسری ,از چند ,دفاع از ,در دفاع ,درباره چندهمسری ,مطهری درباره چندهمسری

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دفتــــر آی سی تی آقــــــبلاغ ارش چت|یک چت| نازچت | چتروم| چت روم Diagnostic tool make you repair your car more convenient دانش برای شما «دانلود رایگان پاورپوینت و تحقیق و پروژه» Tina's blog وبلاگ عسل مهربان ثبت انواع شرکت دانش جنگ افزار ها Armament knowledge sianonapho KMSU